HCH215J220RJ
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
HCH215J220RJ
Descripción:
HCH215 300W 220R 5% LEAD
Guía del usuario
Operating Temperature 330°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.260" (32.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 8.465" L x 2.362" W (215.00mm x 60.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 220 Ohms
Series HCH
Power (Watts) 300W