HCL130J1K8CX
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
HCL130J1K8CX
Descripción:
HCL130 70W 1K8 5% CABLE 150MM
En stock : 50
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 5.177" (131.50mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.626" L x 0.285" W (41.30mm x 7.25mm)
Temperature Coefficient -80, +200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 1.8 kOhms
Series HCL
Power (Watts) 70W