Eaton - Electronics Division
Producto No:
HCMA1104-3R3-R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 10A 11.8MOHM SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.5865
$1.5865
10
$1.46775
$14.6775
25
$1.34558
$33.6395
50
$1.14988
$57.494
100
$1.027615
$102.7615
250
$0.88084
$220.21
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 16A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 11.8mOhm Max |
| Inductance | 3.3 µH |
| Series | HCMA1104 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Iron Powder |