HCPL-4506-300E
Broadcom Limited
Producto No:
HCPL-4506-300E
Paquete:
8-DIP Gull Wing
Descripción:
OPTOISO 3.75KV OPEN COLL 8DIP GW
En stock : 111
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Inputs - Side 1/Side 2 1/0
Input Type DC
Rise / Fall Time (Typ) -
Common Mode Transient Immunity (Min) 15kV/µs
Output Type Open Collector, Schottky Clamped
Voltage - Isolation 3750Vrms
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 8-DIP Gull Wing
Series -
Package / Case 8-SMD, Gull Wing
Data Rate -
Number of Channels 1
Voltage - Supply 4.5V ~ 30V
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.5V
Package Tube
Current - Output / Channel 15 mA
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) 550ns, 400ns
Current - DC Forward (If) (Max) 25mA