HCPL-817-500E
Broadcom Limited
Producto No:
HCPL-817-500E
OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 4SMD
En stock : 95600
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Input Type DC
Current Transfer Ratio (Max) 600% @ 5mA
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Output (Max) 70V
Product Status Active
Series -
Current Transfer Ratio (Min) 50% @ 5mA
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.2V
Package Tape & Reel (TR)
Current - Output / Channel 50mA
Vce Saturation (Max) 200mV
Turn On / Turn Off Time (Typ) -
Current - DC Forward (If) (Max) 50 mA