HCPL-817-50LE
Broadcom Limited
Producto No:
HCPL-817-50LE
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current Transfer Ratio (Max) 100% @ 5mA
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Output (Max) 70V
Series -
Current Transfer Ratio (Min) 50% @ 5mA
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.2V
Package Tape & Reel (TR)
Current - Output / Channel 50mA
Vce Saturation (Max) 200mV
Turn On / Turn Off Time (Typ) -
Current - DC Forward (If) (Max) 50 mA