Hogar / Labels, Labeling / HCPS-1.9-2508-WT
minImg
HCPS-1.9-2508-WT
Brady Corporation
Producto No:
HCPS-1.9-2508-WT
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
SLEEVE, 0.075 IN DIA X 0.95 IN W
Guía del usuario
Series BradySleeve™
Operating Temperature -40°C ~ 120°C
Label Size 0.95" W x 0.25" H (24.1mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.04" ~ 0.08" (0.9mm ~ 1.9mm)