Essentra Components
Producto No:
HCS1-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.9215
$0.9215
10
$0.7752
$7.752
25
$0.74328
$18.582
50
$0.72732
$36.366
100
$0.69578
$69.578
250
$0.63251
$158.1275
500
$0.56924
$284.62
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.157" ~ 0.189" (4.00mm ~ 4.80mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Arrowhead, Winged |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged, Top Lock Retaining Bar |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.016" ~ 0.063" (0.40mm ~ 1.60mm) |
| Length | 1.220" (30.99mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 1.141" (28.98mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.118" ~ 0.629" (3.00mm ~ 15.98mm) |
| Base Product Number | HCS1 |