Stackpole Electronics Inc
Producto No:
HCS2512FT1L00
Fabricante:
Paquete:
2512
Lote:
-
Descripción:
RES 0.001 OHM 1% 3W 2512
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.9405
$0.9405
10
$0.83315
$8.3315
25
$0.7657
$19.1425
50
$0.69844
$34.922
100
$0.604485
$60.4485
250
$0.510454
$127.6135
500
$0.429856
$214.928
1000
$0.357314
$357.314
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.88mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.256" L x 0.128" W (6.50mm x 3.25mm) |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 1 mOhms |
| Series | HCS |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |