Hogar / Specialized / HDB-D4-120M022X
minImg
HDB-D4-120M022X
Amphenol Aerospace Operations
Producto No:
HDB-D4-120M022X
Descripción:
DAUGHTER CARD 120POS
En stock : 10
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Number of Rows 12
Number of Positions 120
Voltage Rating -
Color Black
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Current Rating (Amps) 2A
Contact Finish Gold
Mfr Amphenol Aerospace Operations
Pitch 0.070" (1.78mm)