Hogar / Specialized / HDB-D4-120M036X
minImg
HDB-D4-120M036X
Amphenol Aerospace Operations
Producto No:
HDB-D4-120M036X
Descripción:
DAUGHTER CARD 120POS
En stock : 8
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Number of Rows 12
Number of Positions 120
Voltage Rating -
Color Black
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Current Rating (Amps) 2A
Contact Finish Tin-Lead
Mfr Amphenol Aerospace Operations
Pitch 0.070" (1.78mm)