Stanley Electric Co
Producto No:
HDN1102W-TR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED LAMP FLAT SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.39425
$3.9425
100
$0.26106
$26.106
1000
$0.201562
$201.562
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Viewing Angle | 100° |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 850nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 2.2mW/sr @ 20mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Stanley Electric Co |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.45V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Base Product Number | HDN1102 |