Essentra Components
Producto No:
HEWSE-22-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLIP WIRE SADDLE PUSH IN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.456
$0.456
10
$0.39045
$3.9045
25
$0.34352
$8.588
50
$0.31578
$15.789
100
$0.30343
$30.343
250
$0.272422
$68.1055
500
$0.260053
$130.0265
1000
$0.216704
$216.704
2500
$0.198132
$495.33
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push In, Edge |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged, Top Lock |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.020" ~ 0.063" (0.51mm ~ 1.60mm) |
| Length | 1.220" (30.99mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.750" (19.05mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.260" (6.60mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.770" L x 0.472" H (19.56mm x 11.99mm) |
| Base Product Number | HEWSE |