HF30ACC201209-TD25
TDK Corporation
Producto No:
HF30ACC201209-TD25
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FERRITE BEAD 7 OHM 0805 1LN
En stock : 194
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 30mOhm
Impedance @ Frequency 7 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q200
Series HF-ACC
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1.5A