HF60T18X10X10
TDK Corporation
Producto No:
HF60T18X10X10
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FERRITE CORE TOROID
Guía del usuario
Tolerance -
Core Type Toroid
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series T
Length -
Gap Ungapped
Mfr TDK Corporation
Height 0.394" (10.00mm)
Package Tray
Initial Permeability (µi) 1600
Width -
Finish Epoxy
Diameter 0.709" (18.00mm)