HF625/10SF-30M
3M
Producto No:
HF625/10SF-30M
Fabricante:
3M
Descripción:
CBL RIBN 10COND 0.039 GRAY 98.4'
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Cable Type Flat Cable
Jacket (Insulation) Material Polyolefin (PO)
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL Style 21682
Ribbon Thickness 0.035" (0.89mm)
First Conductor Mark Red
Series HF625
Length 98.4' (30.00m)
Ribbon Width 0.394" (10.00mm)
Voltage 300 V
Mfr 3M
Pitch 0.039" (1.00mm)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG