HF625/16SF-30M
3M
Producto No:
HF625/16SF-30M
Descripción:
CBL RIBN 16COND 0.039 GRAY 98.4'
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL Style 21682
Ribbon Thickness 0.035" (0.89mm)
First Conductor Mark Red
Series HF625
Length 98.4' (30.00m)
Ribbon Width 0.630" (16.00mm)
Voltage 300 V
Mfr 3M
Pitch 0.039" (1.00mm)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG