HF625/18SF-100M
3M
Producto No:
HF625/18SF-100M
Descripción:
CBL RIBN 18COND 0.039 GRY 328.1'
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL Style 21682
Ribbon Thickness 0.035" (0.89mm)
Length 328.1' (100.00m)
Ribbon Width 0.709" (18.01mm)
Voltage 300 V
Mfr 3M
Pitch 0.039" (1.00mm)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG