HF70ACB322513-TD25
TDK Corporation
Producto No:
HF70ACB322513-TD25
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FERRITE BEAD 52 OHM 1210 1LN
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 52 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height (Max) 0.059" (1.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q200
Series HF-ACB
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 400mA