Hogar / Ferrite Cores / HF70RU16X28X9S
minImg
HF70RU16X28X9S
TDK Corporation
Producto No:
HF70RU16X28X9S
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FERRITE CORE TUBE HF70
Guía del usuario
Tolerance -
Material HF70
Core Type Tube
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series RU
Length 1.102" (28.00mm)
Gap Ungapped
Mfr TDK Corporation
Height -
Package Bulk
Initial Permeability (µi) 1500
Width -
Finish -
Diameter 0.630" (16.00mm)