HF70T25X13X15
TDK Corporation
Producto No:
HF70T25X13X15
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FERRITE CORE TOROID HF70
Guía del usuario
Tolerance -
Material HF70
Core Type Toroid
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series T
Length -
Gap Ungapped
Mfr TDK Corporation
Height 0.512" (13.00mm)
Package Bulk
Initial Permeability (µi) 1500
Width -
Finish -
Diameter 0.984" (25.00mm)