Renesas Electronics America Inc
Producto No:
HFA3134IHZ96
Fabricante:
Paquete:
6-SOT
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
RF TRANS 2 NPN 9V 8.5GHZ SOT23-6
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.676
$7.676
10
$6.9312
$69.312
25
$6.60896
$165.224
100
$5.73857
$573.857
250
$5.480664
$1370.166
500
$4.997076
$2498.538
1000
$4.352292
$4352.292
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 8.5GHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 26mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 9V |
| Supplier Device Package | 6-SOT |
| Series | - |
| Transistor Type | 2 NPN (Dual) |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Power - Max | - |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Noise Figure (dB Typ @ f) | 2.4dB @ 1GHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | - |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 48 @ 10mA, 2V |
| Base Product Number | HFA3134 |