Hogar / Heat Shrink Fabric / HFT5000-34/17-0-SP
minImg
HFT5000-34/17-0-SP
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HFT5000-34/17-0-SP
Descripción:
HEAT SHRINK 1=350M
Guía del usuario
Series HFT5000
Shrinkage Ratio 2 to 1
Diameter - Inner, Recovered 0.67" (17.0mm)
Length 1148.3' (350.0m)
Color Black
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Diameter - Inner, Supplied 1.34" (34.0mm)