Hogar / Heat Shrink Fabric / HFT5000-60/30-0-SP
minImg
HFT5000-60/30-0-SP
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HFT5000-60/30-0-SP
Descripción:
HEATSHRK FABRIC BLK 1=1M
Guía del usuario
Series HFT5000
Shrinkage Ratio 2 to 1
Diameter - Inner, Recovered 1.18" (30.0mm)
Length 3.28' (1.00m)
Color Black
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Diameter - Inner, Supplied 2.36" (59.9mm)