HFZ 2012PF-331T28
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HFZ 2012PF-331T28
Descripción:
330 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
En stock : 7825
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 40mOhm
Impedance @ Frequency 330 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Product Status Active
Ratings -
Series HFZ2012PF
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 2.8A