Essentra Components
Producto No:
HG-11
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
GROMMET 0.672" ELASTOMER BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.456
$0.456
10
$0.39995
$3.9995
25
$0.36518
$9.1295
50
$0.34371
$17.1855
100
$0.32946
$32.946
250
$0.300808
$75.202
500
$0.286501
$143.2505
1000
$0.23636
$236.36
2500
$0.214871
$537.1775
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.672" (17.07mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.735" (18.67mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HG |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |