Essentra Components
Producto No:
HG-14
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
GROMMET 0.860" ELASTOMER BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.71725
$7.1725
25
$0.6878
$17.195
50
$0.67317
$33.6585
100
$0.64391
$64.391
250
$0.585428
$146.357
500
$0.52687
$263.435
1000
$0.468331
$468.331
2500
$0.424422
$1061.055
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.860" (21.84mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.990" (25.15mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HG |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |