Essentra Components
Producto No:
HG-2.5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
GROMMET 0.157" ELASTOMER BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.2337
$2.337
25
$0.20748
$5.187
50
$0.19361
$9.6805
100
$0.17974
$17.974
250
$0.158992
$39.748
500
$0.152076
$76.038
1000
$0.124422
$124.422
2500
$0.114057
$285.1425
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.157" (4.00mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.252" (6.40mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HG |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |