Essentra Components
Producto No:
HG-3.5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
GROMMET 0.217" ELASTOMER BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.228
$0.228
10
$0.1938
$1.938
25
$0.17176
$4.294
50
$0.16017
$8.0085
100
$0.14877
$14.877
250
$0.131556
$32.889
500
$0.125856
$62.928
1000
$0.10297
$102.97
2500
$0.094382
$235.955
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.217" (5.51mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.315" (8.00mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HG |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |