Essentra Components
Producto No:
HG-5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
GROMMET 0.313" ELASTOMER BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.21565
$2.1565
25
$0.19114
$4.7785
50
$0.17841
$8.9205
100
$0.165585
$16.5585
250
$0.14649
$36.6225
500
$0.140125
$70.0625
1000
$0.114646
$114.646
2500
$0.105089
$262.7225
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.313" (7.95mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.430" (10.92mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HG |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |