Essentra Components
Producto No:
HG-6
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
GROMMET 0.374" ELASTOMER BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.3116
$3.116
25
$0.27474
$6.8685
50
$0.25232
$12.616
100
$0.24244
$24.244
250
$0.217702
$54.4255
500
$0.207822
$103.911
1000
$0.173185
$173.185
2500
$0.158336
$395.84
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.374" (9.50mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.492" (12.50mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HG |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |