Essentra Components
Producto No:
HG-8
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
GROMMET 0.495" ELASTOMER BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.494
$0.494
10
$0.42085
$4.2085
25
$0.3705
$9.2625
50
$0.34048
$17.024
100
$0.327085
$32.7085
250
$0.293702
$73.4255
500
$0.280345
$140.1725
1000
$0.233624
$233.624
2500
$0.213598
$533.995
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Diameter - Inside | 0.495" (12.57mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.660" (16.76mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HG |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |