HHV1WSFT-73-1M91
YAGEO
Producto No:
HHV1WSFT-73-1M91
Descripción:
RES 1.91M OHM 1% 1W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.91 MOhms
Series HHV
Power (Watts) 1W