HHV1WSFT-73-5M9
YAGEO
Producto No:
HHV1WSFT-73-5M9
Descripción:
RES 5.9M OHM 1% 1W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 5.9 MOhms
Series HHV
Power (Watts) 1W