HHV2WSFT-73-196K
YAGEO
Producto No:
HHV2WSFT-73-196K
Descripción:
RES 196K OHM 1% 2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 196 kOhms
Series HHV
Power (Watts) 2W