HK2125R33K-T
Taiyo Yuden
Producto No:
HK2125R33K-T
Paquete:
0805 (2012 Metric)
Descripción:
FIXED IND 330NH 300MA 1.4OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 12 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.4Ohm Max
Inductance 330 nH
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 250MHz