HKP10053N3S-T
Taiyo Yuden
Producto No:
HKP10053N3S-T
Fabricante:
Taiyo Yuden
Paquete:
01005
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
FIXED INDUCTOR SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.009" (0.22mm)
Tolerance ±0.3nH
Shielding -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 01005
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 3.3 nH