HL22507Z2K500JJ
Vishay Dale
Producto No:
HL22507Z2K500JJ
Fabricante:
Vishay Dale
Descripción:
RES CHAS MNT 2.5K OHM 5% 225W
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.125" Dia x 10.500" L (28.58mm x 266.70mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Obsolete
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 2.5 kOhms
Series HL
Power (Watts) 225W