HMM-101635-2.5-8A
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HMM-101635-2.5-8A
Descripción:
HMM-101635-2.5-8A
Guía del usuario
Printer Name Ribbon Matrix
Applications Industrial Applications
Product Status Active
Series HMM
Length 4.000" (101.60mm)
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 3.000" (76.20mm)