HMM-381064-10-8A
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HMM-381064-10-8A
Descripción:
HMM-381064-10-8A
Guía del usuario
Printer Name T312S
Applications Rating Plates
Product Status Active
Series -
Length 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 0.250" (6.35mm) 1/4"