HMM-381127-5-8A
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HMM-381127-5-8A
Descripción:
HMM-381127-5-8A
Guía del usuario
Printer Name Ribbon Matrix
Applications Industrial Applications
Product Status Active
Series HMM
Length 5.020" (127.50mm)
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 1.500" (38.10mm) 1 1/2"