HMM-381191-5-8A
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HMM-381191-5-8A
Descripción:
LABEL ID/RATINGS 0.75"X1.5" GRAY
Guía del usuario
Shape Rectangle
Legend (Text) HMM TE Connectivity
Outside Pipe Diameter (Max) -
Product Status Active
Legend (Symbol Only) No Symbol
Ratings UL
Language English
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Features -
Material - Body Polyester
Width 0.750" (19.05mm) 3/4"
Print Type Pre-Printed
Applications General
Application Specifics -
Mounting Type Adhesive, Permanent
Arrangement Text Only
Series HMM
Length 1.500" (38.10mm) 1 1/2"