HMM-508318-2.5-8A
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HMM-508318-2.5-8A
Descripción:
HMM-508318-2.5-8A
Guía del usuario
Printer Name Printer Ribbon Matrix
Applications Component
Product Status Active
Series -
Length 2.000" (50.80mm)
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 1.252" (31.80mm)