HMM-762508-2.5-8A
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
HMM-762508-2.5-8A
Descripción:
THERMAL TRANSFER LABEL
En stock : 7279
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Applications Device Marker
Material Polyester
Product Status Active
Series -
Label Size 3.000" W x 2.000" L (76.20mm x 50.80mm)
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 2.000" (50.80mm)