Essentra Components
Producto No:
HMSP-TM-14-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP FIT THR STUD 7/8"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.456
$0.456
5
$0.3895
$1.9475
10
$0.3249
$3.249
25
$0.30514
$7.6285
50
$0.29222
$14.611
100
$0.259635
$25.9635
250
$0.246696
$61.674
500
$0.233719
$116.8595
1000
$0.220732
$220.732
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Threaded Stud |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HMSP-TM |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Length - Overall | 1.251" (31.77mm) |
| Between Board Height | 0.875" (22.23mm) 7/8" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.152" (3.86mm) |
| Features | 6-32 Thread |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HMSP-TM |