Essentra Components
Producto No:
HMSP-TM-2-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP FIT THR STUD 1/8"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2755
$0.2755
5
$0.2356
$1.178
10
$0.1957
$1.957
25
$0.18392
$4.598
50
$0.17613
$8.8065
100
$0.156465
$15.6465
250
$0.148656
$37.164
500
$0.140847
$70.4235
1000
$0.133019
$133.019
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Threaded Stud |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HMSP-TM |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Length - Overall | 0.503" (12.77mm) |
| Between Board Height | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.152" (3.86mm) |
| Features | 6-32 Thread |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HMSP-TM |