Essentra Components
Producto No:
HMSP-TM-3-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP FIT THR STUD 3/16"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.285
$0.285
5
$0.2413
$1.2065
10
$0.2014
$2.014
25
$0.18962
$4.7405
50
$0.18145
$9.0725
100
$0.16131
$16.131
250
$0.153254
$38.3135
500
$0.145198
$72.599
1000
$0.137142
$137.142
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Threaded Stud |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HMSP-TM |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Length - Overall | 0.566" (14.37mm) |
| Between Board Height | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.152" (3.86mm) |
| Features | 6-32 Thread |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HMSP-TM |