Essentra Components
Producto No:
HMSP-TM-4-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP FIT THR STUD 1/4"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2945
$0.2945
5
$0.2489
$1.2445
10
$0.20805
$2.0805
25
$0.19532
$4.883
50
$0.18696
$9.348
100
$0.166155
$16.6155
250
$0.15789
$39.4725
500
$0.149568
$74.784
1000
$0.141265
$141.265
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Threaded Stud |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HMSP-TM |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Length - Overall | 0.629" (15.97mm) |
| Between Board Height | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Holding Type | Snap Fit |
| Support Hole Diameter | 0.152" (3.86mm) |
| Features | 6-32 Thread |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HMSP-TM |