Gardtec Incorporated
Producto No:
HP75-72PS
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
72" FAN CORD W ON/OFF THUMB WHEE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.294
$4.294
10
$4.1496
$41.496
25
$4.0299
$100.7475
50
$3.79012
$189.506
100
$3.406225
$340.6225
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | Fan Terminal Receptacle 45° |
| Voltage Rating | 300 V |
| 2nd Connector | NEMA 1-15 Plug |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Fits Terminal Size | - |
| Series | - |
| Length | 72.0" (1.83m) |
| Mfr | Gardtec Incorporated |
| Approval Agency Marking | cURus |
| Style | Female Receptacle to Male Plug |
| Features | Thumbwheel |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SPT-1 |
| Base Product Number | HP75 |
| Number of Conductors | 2 |