Hogar / Fixed Inductors / HPC 252010BMV-2R2M
minImg
HPC 252010BMV-2R2M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Producto No:
HPC 252010BMV-2R2M
Paquete:
1008
Descripción:
2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
En stock : 6000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.3A
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 132mOhm Max
Inductance 2.2 µH